Hakkımızda

Kerimoğlu Elektrik 1994’den itibaren telekom ve elektrik altyapı sektöründe faaliyet gösteren EMAK şirketler  grubunun devamı olarak 2014 yılında kurulmuştur.

Kerimoğlu olarak 1994 yılında enerji  nakil hatları, trafo tesisleri, şalt sahaları ve AG/OG şehir şebekeleri yapmaya başlamıştır. Bir çok özel ve kamu sektöründe bu alanlarda uzman tecrübelerimizle hizmet verdik ve hizmetvermeye devam etmekteyiz.
1998’den itibaren GSM operatörlerine 10 metreden 100 metreye kadar kule montajları, 500 km’den fazla fiber optik kablolama işleri, baz istasyonu, enerji topraklama ve sistem montajlarını yapmış ve bu konudaki çalışmaları  devam etmektedir.

2004’de yurtdışında öncelikle Ukrayna’da 300’e yakın kule, 250’ye yakın saha montajı yapmıştır. Ayrıca Kazakistan ve Azerbaycan’da benzer çalışmalar yapmıştır.

2008’de Aselsan için 112 Acil Yardım  Sistemi Antalya ve Isparta bölgesinde 42 adet kule ve saha montajları yapmıştır.

2009 Yılında Superonline için fiber optik kablolama ve altyapı işlerine başlamış, Ankara içinde yaklaşık 100 km kazı 300 km fiber optik kablo çekimini tamamlamıştır.
2017 Yılında Havelsan ve Aselsan projelerinde çevre güvenlik sistemleri çalışmaları yapmaya başlamış ve halen devam etmektedir.

Firmamız fiber optik kablolama sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, enerji nakil hatları, trafo sistemleri, şalt sahaları, detaylı alt yapı çalışmalarını bünyesinde bulundurduğu iş makinaları, ekipmanları ve işinde uzman personel ile sürdürmektedir. Bütün tecrübelerimizi yeni bir yapılanma ile 2014 yılından bu yana Kerimoğlu Elektrik bünyesinde birleştirmiş ve bundan sonra da sektörde faaliyet alanlarımız ile ilgili kurumlar ve firmalar için çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Güvenilir ve en yüksek kalitede hizmetler sağlayarak müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini ön planda tutarak, uzmanlaşmış kadromuz ile sektörümüzde müşterilerimize kalıcı ve doğru çözümler sunarak büyümemizi devam ettirmektir.

Vizyonumuz

Enerji, fiber optik kablolama ve alt yapı sektöründe müşteri odaklı, kesin ve kalıcı çözümler sağlayan yenilikçi ve sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

Sertifikalarımız

Our Certificates

IMG_9961_564x800
IMG_9962_562x800